Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/106456/virtual/www/domains/frantiskovylazne.thechamber.cz/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5787
Dárkový poukaz | frantiskovylazne.thechamber.cz

DÁRKOVÝ VOUCHER

Chcete udělat radost svým blízkým k Vánocům, narozeninám nebo jen tak? Dárkový poukaz do únikových her The Chamber jim jistě udělá radost. Originální zážitek, na který budou v dobrém dlouho vzpomínat!

Naše dárkové poukazy jsou velmi atraktivní a luxusní. Již z pohledu na naši obálku vzbudíte očekávání, co se skrývá uvnitř. Termín a konkrétní hru si obdarovaný zvolí sám dle libosti. Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců ode dne zakoupení.

Jednotná cena poukazu je 1 500 Kč. Cena platí pro tým 2-6 hráčů.

Jak nakoupit?

A) Osobní odběr

Prosím zavolejte nám na telefon +420 358 880 016 a domluvte si s námi datum a čas osobního předání dárkového voucheru na naší provozovně THE CHAMBER FRANTIŠKOVY LÁZNĚ, Ruská 443/6, 35101 Františkovy Lázně.

B) Poštou

Poukaz vám zašleme na Vámi zvolenou adresu přes Českou poštu. Objednávku posílejte na frantiskovylazne@thechamber.cz. Do emailu prosím napište svou adresu. Běžně poukazy posíláme následující pracovní den.

Ceny za zaslání

Česká pošta dobírka 90,-Kč
Zaslání doporučeně 50,- Kč